Velkommen til Eiendomsmegler1 Fredrikstad!

Kom gjerne innom vårt kontor, eller kontakt megler direkte. Under kan du lese litt om den enkelte megler:

Caroline Skjerden Meyer

Daglig leder/advokat

  • caroline.m@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 416 69 206

Mette Ledang

Eiendomsmegler

  • mette.l@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 416 12 419

Daniel Lislerud

Eiendomsmegler MNEF

  • daniel.l@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 470 90 870

Christoffer Dahle Olsen

Eiendomsmegler

  • christoffer.o@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 979 78 119

Bjørnar J. Brynildsen

  • bjornar.b@eiendomsmegler1oa.no
  • Tlf: 918 03 688

Madeleine Flodin

Eiendomsmeglerfullmektig

  • madeleine.f@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 948 72 136

Sissel Lunde Skolt

Meglerstøtte

  • sissel.s@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 902 44 092