Velkommen til Eiendomsmegler1 Vestby!

Kom gjerne innom vårt kontor, eller kontakt megler direkte. Under kan du lese litt om den enkelte megler:

Eiendomsmegler MNEF - daglig leder

Erik Nickelsen

erik.n@eiendomsmegler1oa.no
913 47 123

Eiendomsmegler MNEF

Dina Dahl


dina.d@eiendomsmegler1oa.no
452 78 781

Eiendomsmegler MNEF

Erik Andersson


erik.a@eiendomsmegler1oa.no
975 64 298

Eiendomsmegler MNEF/Fagansvarlig - Meglerstøtte

Steffen Kirkeby Jensen


steffen.j@eiendomsmegler1oa.no
974 21 775

Eiendomsmeglerfullmektig

Oscar Dahlqvist

oscar.d@eiendomsmegler1oa.no

97478556

Meglerstøtte

Tove Enersen

tove.e@eiendomsmegler1oa.no