Velkommen til Eiendomsmegler1 Vestby!

Kom gjerne innom vårt kontor, eller kontakt megler direkte. Under kan du lese litt om den enkelte megler:

Erik Nickelsen

Eiendomsmegler MNEF - daglig leder

  • erik.n@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 913 47 123

Dina Dahl

Eiendomsmegler MNEF

  • dina.d@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 452 78 781

Erik Andersson

Eiendomsmegler MNEF

  • erik.a@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 975 64 298

Steffen Kirkeby Jensen

Eiendomsmegler MNEF/Fagansvarlig - Meglerstøtte

  • steffen.j@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 974 21 775

Oscar Dahlqvist

Eiendomsmeglerfullmektig

  • oscar.d@eiendomsmegler1oa.no
  • Mob: 974 78 556

Tove Enersen

Meglerstøtte

  • tove.e@eiendomsmegler1oa.no