Garderåsen
Tyriveien 45
SOLGT
kr 5 990 000
kr 6 141 100
kr 5 990 000
Kr 149 750 Dokumentavgift til staten, 2.5%
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 260 Grunnboksutskrift
Kr 151 100 Sum omkostninger
Kr 16 900 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 168 000 Sum omkostninger
Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.
Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
218 m2
1900 Fetsund
Selveier
695 m2
ABCDEFG
188 m2
1982
5
3
218 m2
1900 Fetsund
Selveier
695 m2
ABCDEFG
188 m2
1982
5
3
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Attraktiv enebolig i barnevennlig område - Tre soverom - Garasje og flott uteområde - Nærhet til det meste
Velkommen til Tyriveien 45 og denne eneboligen som strekker seg over to plan! Dette er en innholdsrik eiendom med en enebolig av god størrelse og som har mange muligheter. Eneboligen kan blant annet tilby tre soverom, to baderom og en stor terrasse med tilgang til hage. Her kan barna løpe og leke fritt og bilen kan parkeres i en romslig garasje. Eiendommen er sentralt beliggende på Garderåsen i Fetsund og her er det enkel tilgang på alt fra skole, barnehage, dagligvare og offentlig kommunikasjon. Kort fortalt | - Enebolig over to plan med tre soverom - Bussholdeplass like ved - Barnehager og skole i nærområdet - Veletablert og attraktivt boligområde - Garasje og flott ute- og hageområde - Enkel tilgang på tog fra Fetsund stasjon - Nærområdet er spekket av turmuligheterKart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
