Fyllingsnes

Litlevågsbrotet 77

Nydelig utsikt mot Osterfjorden. Bilde nummer 1 av 3
Fritidseiendommen har en fantastisk beliggenhet i umiddelbar nærhet til sjøen, som gir enkel tilgang til maritime aktiviteter og naturskjønne opplevelser.. Bilde nummer 2 av 3
Litlevågsbrotet 77. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 750 000

Totalpris

kr 2 819 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 750 000

Omkostninger:

Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 68 750,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-

Sum omkostninger: kr 69 840,-

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 15 100 – 17 900 (valgfritt tillegg)

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Tir. 3. juni kl. 18:30 - 19:15

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

72 m2

Postnummer:

5913 Eikangervåg

Eierform:

Selveier

Tomt:

2 491 m2

BRA-i:

72 m2

Byggeår:

1968

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

72 m2

Postnummer:

5913 Eikangervåg

Eierform:

Selveier

Tomt:

2 491 m2

BRA-i:

72 m2

Byggeår:

1968

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Flott hytte med en tilleggstomt i trivelig hyttefelt. Nydelig utsikt til Osterfjorden. Båtfeste. Parkering.

Velkommen til Litlevågsbrotet 77, en sjarmerende fritidseiendom beliggende i naturskjønne omgivelser på Fyllingsnes ved Eikanger. Eiendommen byr på fredelige omgivelser, med nærhet til både fjord og skog, perfekt for rekreasjon og ro fra hverdagen. Her eier man også nabotomten, slik at får en ekstra romslig hage! Fritidsboligen har en koselig atmosfære med gode solforhold og en romslig uteplass, ideell for lange sommerdager og hyggelige kvelder. Dette er stedet for deg som søker natur, stillhet og et tilfluktssted hvor du virkelig kan senke skuldrene. Nydelig sjøutsikt over Osterfjorden. I tillegg har man båtfeste, noe som er et stort pluss for båtinteresserte. Hytten kan overleveres før sommerferien!

Kart

Kart over Litlevågsbrotet 77

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?