Opstad

Opstadveien 97

SOLGT

Velkommen til Opstadveien 97 - Presentert av EiendomsMegler 1 ved Frode Eriksen. Bilde nummer 1 av 3
 Bilde nummer 2 av 3
Eiendommen er solrik og er opparbeidet med gressplen og beplantning.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 350 000

Totalpris

kr 3 435 090

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 350 000

Omkostninger:

Dokumentavgift til staten, 2.5%: Kr 83 750.
 
Tinglysning av hjemmelsdokument: Kr 545.
Tinglysning av pantedokument: Kr 545.
Attestgebyr: Kr 250.
 
Sum omkostninger ved oppnådd prisantydning: Kr 85 090.
 
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning.
 
Boligkjøperforsikring kr 15 600 - 18 400 (valgfritt tillegg).

Festeavgift/år

kr 1 530

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østfold Akershus.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

162 m2

Postnummer:

1719 Greåker

Eierform:

Selveier

Tomt:

817 m2, festet

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

162 m2

Byggeår:

1960

Etasje:

1

Rom:

6

Soverom:

3

BRA:

162 m2

Postnummer:

1719 Greåker

Eierform:

Selveier

Tomt:

817 m2, festet

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

162 m2

Byggeår:

1960

Etasje:

1

Rom:

6

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Enebolig med oppgraderingsbehov | Alt på en flate | Sentralt | Solrikt

Vi har gleden av å tilby Opstadveien 97 for salg. Enebolig med alt på en flate, beliggende sentralt på Opstad, mellom Greåker og Grålum. Boligen har en solrik beliggenhet, flat tomt opparbeidet med gressplen og beplantning, gårdsplassen er asfaltert med plass til flere biler. Her er det kort avstand til idrettsarenaer, barnehager, skoler og handlesentra både på Greåker og på Grålum. I nærheten finnes flotte tur og rekreasjon områder, bl.a. i Kalnesskogen finner du godt merkede tur-/joggeløyper på hhv. 5 km, 7 km og 10 km. Fra Greåker er det kort bilvei til både Sarpsborg og Fredrikstad. Velkommen til en hyggelig visning.

Kart

Kart over Opstadveien 97

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Østfold Akershus, avdeling Sarpsborg, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østfold Akershus

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?