Schjongstangen
Ringeriksgata 18A
kr 2 700 000
kr 2 778 252
kr 2 700 000
Kr 545 Tinglysing av hjemmelsovergang
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 260 Grunnboksutskrift
Kr 1 350 Sum omkostninger
+ gebyr for forhåndsavklart forkjøpsrett, kr 6 570,- som kommer i egen faktura fra Ringbo BBL.
Kr 6 900 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 8 140 Sum inkl. boligkjøperforsikring
Kr 9 700 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 10 940 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss
Dersom kjøper benytter seg av forkjøpsrett koster dette kr 6 570,- som erstatter samme gebyr nevnt ovenfor, i tillegg til omkostningene nevnt over.
Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.
kr 70 332
kr 6 000
kr 9 095
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Ringerike Hadeland.
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg
Nøkkelinformasjon
105 m2
3510 Hønefoss
Andel
3 850 m2, festet
ABCDEFG
94 m2
1952
1
5
4
105 m2
3510 Hønefoss
Andel
3 850 m2, festet
ABCDEFG
94 m2
1952
1
5
4
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Innholdsrik 5-roms leilighet over 2 plan, beliggende i etablert og sentrumsnært boområde
Leilighet med 4 soverom, hvorav hovedplan har to soverom, kjøkken, bad/wc og stue, det er romslig gang, to soverom og bod i kjeller. Her har du alt du trenger i hovedetasjen. Det er stor balkong med svært gode solforhold og utsyn, det er pipe og vedovn i stuen. Det er nymalte overflater og nye tidsriktige gulv i de fleste rom på hovedplan. På Schjongstangen er det kort avstand til Hønefoss Sentrum med alle fasiliteter, god bussforbindelse både lokalt og til Oslo. Rett utenfor døra er det fine tur- og treningsmuligheter både innendørs på Stadion treningssenter og utendørs, bl.a. Elvelangs. Kort avstand til barneskole på nye Eikli skole, nærhet til Universitetet i SørNorge og Ringerike sykehusKart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.
