Hafslundsøy

Østhølen 20A

Velkommen til Østhølen 20A - Presentert av EiendomsMegler1 ved Birgit Grandahl. Bilde nummer 1 av 3
Romslig stue, med behov for en generell oppgradering av overflater. I stua er det dessuten montert både varmepumpe i fra 2020, hvor det ble foretatt service i 2024. Det er også en eldre parafinovn, som ikke er i bruk. Bilde nummer 2 av 3
I stua er det flere møbleringssoner, og vinduer i flere himmelretninger. Boligen har et generelt oppussingsbehov innvendig og har et meget godt potensiale. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 150 000

Totalpris

kr 2 205 090

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 150 000

Omkostninger:

Dokumentavgift til staten, 2.5%: Kr 53 750.
 
Tinglysning av hjemmelsdokument: Kr 545.
Tinglysning av pantedokument: Kr 545.
Attestgebyr: Kr 250.
 
Sum omkostninger ved oppnådd prisantydning: Kr 55 090.
 
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning.
 
Boligkjøperforsikring kr 15 600 - 18 400 (valgfritt tillegg).

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østfold Akershus.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ons. 18. juni kl. 16:30 - 17:15

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

200 m2

Postnummer:

1734 Hafslundsøy

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

839 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

184 m2

Byggeår:

1961

Etasje:

2

Rom:

4

Soverom:

1

BRA:

200 m2

Postnummer:

1734 Hafslundsøy

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

839 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

184 m2

Byggeår:

1961

Etasje:

2

Rom:

4

Soverom:

1

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Innholdsrik halvpart av tomannsbolig - 3 plan - Fin solrik beliggenhet - Behov for oppussing

Eiendommen ligger solrikt og usjenert til på en høyde og tilbaketrukket fra Østhølen på Hafslundsøy. Det er gangavstand til nærbutikker, barnehage, barneskole og idrettsplass. Gode bussforbindelser til Sarpsborg sentrum. Nærhet til Øya golfbane, Glomma og ellers fine turterreng på begge sider av Glomma. Ny gangbro går over til Opsund som gir endra bedre mulighet for å komme seg enkelt frem enten det er tur, eller man ønsker å gå til sentrum. Glomma gir gode muligheter for båt/fiske. Boligen inneholder i hovedetg. gang, mellomgang, soverom, stue med utg. til terrasse, bad/wc og kjøkken. I 2. etg. er det loftsgang, loftsrom og innredet rom. I sokkeletg. er det gang, kjellerstue med vedovn, lagerrom, vaskerom og bad/wc med dusjkabinett.

Kart

Kart over Østhølen 20A

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østfold Akershus

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?