Engøy/Hundvåg
Engøyklubben 8B
SOLGT
kr 5 490 000
kr 5 628 340
kr 5 490 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 137 250,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-
Sum omkostninger: kr 138 340,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 10 600 – 13 400 (valgfritt tillegg)
kr 2 336
Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
89 m2
4077 Hundvåg
Eierseksjon
873 m2
ABCDEFG
84 m2
2006
3
3
2
89 m2
4077 Hundvåg
Eierseksjon
873 m2
ABCDEFG
84 m2
2006
3
3
2
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Lekker leilighet med 2 soverom | Huseby kjøkken | Fast parkering i lukket anlegg | El-bil lader
Velkommen til en særdeles kjekk og velstelt leilighet. Leiligheten ligger like ved sjøkanten og har en glimrende utsikt sjøen. Leilighetens plassering gir utsikt mot Pyntesundet og grøntområde langs sjøen på Buøy. Delvis overbygd veranda med tak og fliser på gulv. Her kan du nyte lange kvelder og gode måltider i maritime omgivelser. Nytt kjøkken med integrerte hvitevarer, flislagt bad og separat toalett rom og vaskerom. 2 soverom hvorav hovedsoverom med garderobeløsning. Utvendig sportsbod og fast parkering i lukket anlegg. I sjøkanten på Engøy som pr. i dag ligger ca. 5 min. i bil fra Stavanger sentrum. Like ved ligger både Engøy og Buøy med badeplass i Grønnavigå og Vanntårnet. Hundvåg sentrum, med et godt utvalg av butikker, ligger en god spasertur unna.Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
