Tønsberg sentrum

Stoltenbergs gate 38B

SOLGT

Velkommen til Stoltenbergs gate 38!. Bilde nummer 1 av 3
Vi presenterer her en nyere og meget innbydende selveierleilighet med 2 soverom. . Bilde nummer 2 av 3
Leiligheten fremstår som godt vedlikeholdt og er oppmalt i lyse og behagelige farger. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 890 000

Totalpris

kr 3 988 636

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 890 000

Omkostninger:

Kr 97 250,- Dok.avg. til staten kr 2,5 % inkl. fellesgjeld
Kr 545,- Tinglysing av skjøte
Kr 545,- Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 296,- Grunnboksutskrift
Kr 98 636,- Sum omkostninger ved oppnådd prisantydning.

Kr 10 500,- Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 109 136,- Sum omk. inkl. boligkjøperforsikring

Kr 13 300,- Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 111 936,- Sum omk. inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Kr 3 999 136,- Totalpris inkl. boligkjøperforsikring basert på prisantydning.

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning.
Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Felleskost/mnd.

kr 2 690

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

90 m2

Postnummer:

3110 Tønsberg

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

673 m2

BRA-i:

69 m2

Byggeår:

1973

Etasje:

3

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

90 m2

Postnummer:

3110 Tønsberg

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

673 m2

BRA-i:

69 m2

Byggeår:

1973

Etasje:

3

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Nyere og delikat selveierleilighet i sentrum med 2 soverom, stor innglasset balkong og god lagringsplass. Heisadkomst.

Vi har gleden av å presentere en nyere, moderne og sentrumsnær selveierleilighet med 2 soverom, åpen stue-/kjøkkenløsning, flott bad samt stor vestvendt og innglasset balkong. I tillegg er det godt med lagringsplass i 2 tilhørende boder. Boligkomplekset ble fullstendig ombygget i 2019 med totalt 14 leiligheter og et lite kontorfellesskap. Hele bygget ble rehabilitert både utvendig og innvendig med fine fellesarealer og gode planløsninger. Det er heis i bygget i tillegg til brede trappeganger. Selve leiligheten fremstår som meget attraktiv og det er benyttet materialer, innredning og farger av moderne kvalitet og utførelse. Her har man en praktisk bolig med en god planløsning. Boligen er gjennomgående og har en god og rolig beliggenhet i byggets 3. etasjeplan med heisadkomst.

Kart

Kart over Stoltenbergs gate 38B

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Sørøst-Norge, avdeling Tønsberg, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?