SUMATRA/MØVIK
Sumatraveien 27
kr 9 990 000
kr 10 240 840
kr 9 990 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 249 750,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-
Sum omkostninger: kr 250 840,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 15 100 – 17 900 (valgfritt tillegg)
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg
Nøkkelinformasjon
303 m2
4623 Kristiansand s
Selveier
1 040 m2
ABCDEFG
265 m2
1961
2
6
4
303 m2
4623 Kristiansand s
Selveier
1 040 m2
ABCDEFG
265 m2
1961
2
6
4
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Innholdsrik og pen enebolig med nydelig beliggenhet på Sumatra|2 garasjer|Solrik og usjenert tomt|Nyere kledning og tak
Velkommen til Sumatraveien 27, presentert av Asgeir Odden v/EiendomsMegler 1 Dette er en flott og innholdsrik enebolig med nydelig beliggenhet på Sumatra/Møvik. Eiendommen byr blant annet på strålende solforhold, flott sjøutsikt, en dobbel og en enkel garasje og enebolig over to etasjer på ca. 266 kvm. Tomten er pent opparbeidet med flere "uterom" og en velstelt hage. Eiendommen fremstår som godt vedlikeholdt og godt oppgradert de seneste år. Nydelig beliggenhet på Møvik/Sumatra, kun et steinkast fra sjøen. Fra boligen finnes en rekke flotte turområder i umiddelbar nærhet. Det er også kort avstand til skole, barnehage, bussholdeplass og butikker. Ved spørsmål eller ønske om visning, vennligst kontakt Eiendomsmegler.Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
