Notodden - Sætre

Fridtjof Nansens gate 8

SOLGT

EiendomsMegler1 v/Ann Helen Jamtveit presenterer Fridtjof Nansens gate 8!. Bilde nummer 1 av 3
Horisontaldelt tomannsbolig med sentral og attraktiv beliggenhet på Sætre, like utenfor Notodden sentrum.. Bilde nummer 2 av 3
Sætre er et svært barnevennlig boligområde med kort gangavstand til Sætre barneskole og Notodden ungdomsskole. Tomannsboligen ligger fint til i en stille og rolig gate i øvre del av boligfeltet.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 000 000

Totalpris

kr 2 051 350

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 000 000

Omkostninger:

2 000 000,00 (Prisantydning)
 
Omkostninger
 
50 000,00 (Dokumentavgift)
260,00 (Grunnboksutskrift kjøper)
545,00 (Tinglysningsgebyr pantedokument)
545,00 (Tinglysningsgebyr skjøte )
--------------------------------------------------------
51 350,00 (Omkostninger totalt)
 
--------------------------------------------------------
2 051 350,00 (Totalpris inkl. omkostninger)
 
--------------------------------------------------------
 
Kr 14 700 (Boligkjøperforsikring - valgfritt)
Kr 66 050 (Sum inkl. boligkjøperforsikring)
 
Kr 17 500 (Boligkjøperforsikring Pluss - valgfritt)
Kr 68 850 (Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss)
 
Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

279 m2

Postnummer:

3679 Notodden

Eierform:

Selveier

Tomt:

666 m2

BRA-i:

262 m2

Byggeår:

1957

Soverom:

4

BRA:

279 m2

Postnummer:

3679 Notodden

Eierform:

Selveier

Tomt:

666 m2

BRA-i:

262 m2

Byggeår:

1957

Soverom:

4

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Hel horisontaldelt tomannsbolig med sentral og attraktiv beliggenhet - kort avstand til de fleste fasiliteter!

Horisontaldelt tomannsbolig med sentral og attraktiv beliggenhet på Sætre, like utenfor Notodden sentrum. Sætre er et svært barnevennlig boligområde med kort gangavstand til skole, barnehage og idrettsplass. Tomannsboligen ligger fint til i en stille og rolig gate i øvre del av boligfeltet. Boligen inneholder: 1. etg: Vindfang, gang, kjøkken, stue, bad, 2 soverom 2. etg: Gang, stue, kjøkken, bad/vaskerom, 2 soverom I tillegg er det kjeller og loft med god lagringsplass. Av oppgraderinger kan nevnes blant annet takstein skiftet i 1994, ny drenering i 2008, og det er byttet en del vinduer i 2022. Skiftet sikringer og ny kurs til 2. etg. i 2023. Boligen er sist malt utvendig i 2021. Eldre garasjebygg ved innkjørsel.

Kart

Kart over Fridtjof Nansens gate 8

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Telemark, avdeling Midt-Telemark, Notodden & Nome, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?