Sagastien 3

SOLGT

Velholdt og påkostet tomannsbolig med god planløsning og flott beliggenhet litt sør for Gjøvik sentrum.. Bilde nummer 1 av 3
Hyggelig inngangsparti med tilgang til utvendig bod. Bilde nummer 2 av 3
Boligen går over to plan og inneholder i 1. etasje: vindfang, kjøkken og stue med utgang til veranda. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 300 000

Totalpris

kr 3 521 124

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 300 000

Omkostninger:

Kr 545 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)

Kr 1.090 Totalkostnad

Kr 8.213 Gebyr ved benyttelse av forkjøpsrett kommer i tillegg

Valgfrie tillegg:
Kr 6.300 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 9.100 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 5.900 HELP renteforsikring (valgfritt)

Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.

Fellesgjeld

kr 220 034

Felleskost/mnd.

kr 7 273

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

131 m2

Postnummer:

2817 Gjøvik

Eierform:

Andel

Tomt:

71 495 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

127 m2

Byggeår:

1980

Etasje:

2

Soverom:

3

BRA:

131 m2

Postnummer:

2817 Gjøvik

Eierform:

Andel

Tomt:

71 495 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

127 m2

Byggeår:

1980

Etasje:

2

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Gjøvik - Velholdt tomannsbolig i Bøle brl. med nyere bad og kjøkken - solrikt og flott utsikt - Garasje

Velkommen til visning i Sagastien 3! Boligen er påkostet de siste årene og inneholder 1 etg, vindfang, kjøkken og stue med utgang ut til veranda. Kjeller: 3 soverom hvor av et med utgang ut til veranda, wc, bad/wc, bod/vaskerom og bod. Ca. 400 meter til Vindingstad barnehage. Ca. 800 meter til Vindingstad barneskole. Ca. 3,5 km til Vardal og Bjørnsveen ungdomsskole. Ca. 3 km til Gjøvik Videregåendeskole. Ca. 2,5 km til Gjøvik sentrum og kjøpesenteret CC Gjøvik med ca. 85 forskjellige butikker. Butikker, bankfilialer, treningsstudioer m.m. finnes også i sentrumskjernen. Kort avstand til nærmeste holdeplass for kollektivtransport. Togforbindelse i sentrum. Ca. 1,2 km til Rambekkvika med båtplasser, badestrand og promenade som fører til sentrum. Tomten har flott utsikt og gode solforhold.

Kart

Kart over Sagastien 3

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Innlandet, avdeling Gjøvik, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?