Røyslivegen 73
kr 1 700 000
kr 1 743 590
kr 1 700 000
Kr 42 500 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 43 590 Totalkostnad
Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Tor. 20. mars kl. 16:00 - 17:00
Nøkkelinformasjon
125 m2
2386 Brumunddal
Selveier
196 m2
ABCDEFG
119 m2
1979
3
125 m2
2386 Brumunddal
Selveier
196 m2
ABCDEFG
119 m2
1979
3
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Brumunddal - Rekkehus over to plan nær skole og barnehage - parkering i felles garasjeanlegg
Velkommen til Fossumfeltet og Røyslivegen 73. Rekkehusleiligheten går over to plan og ligger i et rolig og barnevennlig område ca 2,5 km fra sentrum av Brumunddal. Standarden er enkel og er hovedsakelig fra byggeår, så vedlikehold og påkostninger må påregnes. Boligens kjeller inneholder gang, bad, 3 soverom og bod. 1. etasje inneholder gang, stue, toalettrom og kjøkken. Balkong utenfor stua. I tillegg er det en utvendig bod ved inngangen samt en liten terrasse. En liten skråning ved boligen benyttes som akebakke om vinteren når det er nok snø. Parkering i felles garasjeanlegg. Flotte turmuligheter i området, både langs elva Brumunda, men også i Bjørgeberget.Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
