Brundalen

Alexander Holsts veg 1

SOLGT

EiendomsMegler 1 v/Frank Robert Bae har gleden av å presentere en svært flott 3-roms leilighet med populær beliggenhet i Brundalen.. Bilde nummer 1 av 3
Store vindusflater gir et godt lysinnslipp, og sammen med den praktiske planløsningen bidrar dette til en lett og luftig atmosfære.. Bilde nummer 2 av 3
Boligen ble i april 2025 vesentlig oppusset og holder som følge av dette en gjennomgående moderne standard med smarte løsninger.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 780 000

Totalpris

kr 3 195 714

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 780 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545
+Forhåndsprøving forkjøpsrett TOBB kr 8 213

Valgfri kostnad (ikke medregnet i totalpris)

+HELP Boligkjøperforsikring PLUSS kr 9 700

Fellesgjeld

kr 406 411

Felleskost/mnd.

kr 5 160

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 SMN.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

61 m2

Postnummer:

7058 Charlottenlund

Eierform:

Andel

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

54 m2

Byggeår:

1969

Etasje:

2

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

61 m2

Postnummer:

7058 Charlottenlund

Eierform:

Andel

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

54 m2

Byggeår:

1969

Etasje:

2

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lekker 3-roms leilighet i 2. etasje - Vesentlig oppusset i 2025 - Vestvendtbalkong m/glimrende solforhold - 2x p-plasser

EiendomsMegler 1 v/Frank Robert Bae har gleden av å presentere en svært flott 3-roms leilighet med populær beliggenhet i Brundalen. Boligen ble i april 2025 vesentlig oppusset og holder som følge av dette en gjennomgående moderne standard med smarte løsninger. Leiligheten ligger i byggets 2. etasje og i kombinasjon med flere store vindusflater bidrar dette til en lett og luftig atmosfære. Kvaliteter verdt å fremheve: - To soverom på hhv. ca. 5 og 10,5 kvm - TV-pakke, internett og kommunale avgifter er inkludert i fellesutgiftene - Tre boder i kjeller - Lufte-/tørkebalkong med tilgang fra fellesgang - Barnevennlig beliggenhet med lekeplass like ved - Rikelig med oppstillingsplasser for bil - Det ble i 2018/2019 etablert en parsellhage i borettslaget. Her kan man søke om å få seg en egen plass til dyrking av grønnsaker og frukt - Bygget ble utvendig renovert i 2018/19 hvor bl.a alle vinuder ble byttet, tilleggsisolering og oppmuring av nye vegger, nye sykkelboder ble satt opp m.m.

Kart

Kart over Alexander Holsts veg 1

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Midt-Norge, avdeling Grilstadporten, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 SMN

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?