Nedre Humlehaugen/Ranheim

Horgvegen 2

EiendomsMegler 1 v/Frank Robert Bae presenterer en delikat 2(3)-roms leilighet beliggende på populære Nedre Humlehaugen på Ranheim!. Bilde nummer 1 av 3
Planskisse.. Bilde nummer 2 av 3
Leiligheten ble ferdigstilt så sent som i 2013 og har vært gjenstand for en rekke oppgraderinger i nyere tid.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 490 000

Totalpris

kr 3 584 910

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 490 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545
+Eierskiftegebyr Bonitas Velforening kr 3 285
+Eierskiftegebyr Bonitas Velforening kr 3 285

Valgfri kostnad (ikke medregnet i totalpris)

+Help Boligkjøperforsikring kr 10 500
+Help Boligkjøperforsikring - PLUSS kr 2 800

Dokumentavgift

kr 87 250

Felleskost/mnd.

kr 2 621

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 SMN.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Tor. 26. juni kl. 16:00 - 16:45

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

62 m2

Postnummer:

7055 Ranheim

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

3 530 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

57 m2

Byggeår:

2013

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

62 m2

Postnummer:

7055 Ranheim

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

3 530 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

57 m2

Byggeår:

2013

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Særdeles flott selveierleilighet i høy 1. etasje - Romslig balkong - Lave felleskostnader - P-plass m/lader i kjeller

EiendomsMegler 1 v/Frank Robert Bae presenterer en delikat 2(3)-roms leilighet beliggende på populære Nedre Humlehaugen på Ranheim, kun 8 km fra Trondheim sentrum. Leiligheten har en arealeffektiv planløsning med store vindusflater og god takhøyde, som bidrar til en lett og luftig atmosfære. Fra stuen er det direkte utgang til balkong hvor man kan nyte solen fra ca. 17-tiden til nærmere kl. 23:00, og det er verdt å nevne at leiligheten ligger i 1. etasje over sokkel, som i praksis gjør at balkongsiden av leiligheten oppleves som en 2. etasje. Kvaliteter verdt å nevne: - Lekkert bad med flislagte flater - Kvalitetsinnredning fra HTH på kjøkken - Nytt 1-stavs gulv og lister i 2025 - Ny platting på balkongen i 2024 - Innvendig solskjerming i alle rom 2025 - Fjernvarme og TV-pakke/internett inkl. i felleskostn. - Parkeringsplass og bod i p-kjeller - Grendahus med velutstyrt treningsrom, badstu, festsal og to hybler m/bad til utleie for familie/venner Velkommen til visning!

Kart

Kart over Horgvegen 2

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 SMN

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?