Skogn - stor enebolig med sjøutsikt og gode solforhold

Elgvegen 65

SOLGT

Velkommen til Elgvegen 65! Stor enebolig med 5 soverom, 2 bad, og eget vaskerom. Nydelig utsikt utover Trondheimsfjorden og bygda. Gode solforhold med sen kveldssol utover sene solrike sommerkvelder. . Bilde nummer 1 av 3
Enebolig beliggende skjermet til øverst i Holåsen. Eiendommen grenser til friområde i bakkant.. Bilde nummer 2 av 3
Planskisse 1. etg, . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 990 000

Totalpris

kr 4 089 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 990 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545

Dokumentavgift

kr 98 750

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 SMN.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

262 m2

Postnummer:

7620 Skogn

Eierform:

Selveier

Tomt:

715 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

216 m2

Byggeår:

1987

Soverom:

5

BRA:

262 m2

Postnummer:

7620 Skogn

Eierform:

Selveier

Tomt:

715 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

216 m2

Byggeår:

1987

Soverom:

5

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Enebolig beliggende skjermet til øverst i Holåsen Vest. Sol | Utsikt | 5 soverom | 2 bad | Vaskerom | Stor garasje

Velkommen til Elgvegen 65! En stor og innholdsrik enebolig beliggende skjermet og fint til i et veletablert boligfelt øverst i Holåsen Vest. Eiendommen grenser til friområde i bakkant. Fra boligen har man fantastisk utsikt utover omkringliggende bebyggelse og Trondheimsfjorden, samt at man kan nyte godt av gode solforhold, med sen kveldssol utover sene sommerkvelder. Eiendommen ligger i ei rolig og barnevennlig gate. Her bor det barn i alle aldre, det er gode oppvekstsvilkår og et hyggelig og trygt bomiljø. Gangavstand til Skogn sentrum med bl.a. jernbanestasjon, dagligvareforretninger, restauranter og frisør. Tursti til toppen av Holåsen, gapahuken og trimtrappa starter rett ved eiendommen. Av kvaliteter verdt å nevne: - 5 soverom - 2 bad, samt eget vaskerom og WC. - Nydelig utsikt. - Gode solforhold. - Stor garasje med bod for lagring. Velkommen til en hyggelig visning!

Kart

Kart over Elgvegen 65

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Midt-Norge, avdeling Levanger, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 SMN

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?