Finn fagansvarlig

Finn fagansvarlig for våre kontorer i Oslo og Akershus

Par sitter sammen ved et bord og ser på en pc-skjerm. Foto.

Asker, Fornebu, Sandvika og Majorstuen

Thomas Johnsen, e-post: thomas.johnsen@em1oav.no, tlf: 90750092

Oslo Sentrum, Ski og Strømmen

Susanne T. Mevold, e-post: susanne.mevold@em1oav.no, tlf: 91741500

Lillestrøm og Lørenskog

Christina Simonsen Thomsen, e-post: christina.simonsen@em1oav.no, tlf: 95469013

Sinsen, Lambertseter, Tonsen og Råholt

Trond Vaagan, e-post: trond.vaagan@em1oav.no, tlf: 94849584

Stovner og Jessheim

Caroline Evje, e-post: caroline.evje@em1oav.no, tlf: 97149204

Nybygg, Groruddalen og Bøler

Bernhard Bratfos, e-post: bernhard.bratfos@em1oav.no, tlf: 41650271

Oslo Syd, Torshov og Gamle Oslo

Isalinn Lorentsen Dotseth, epost: isalinn.dotseth@em1oav.no, tlf: 94879733

Kvalitetssjef og leder for fagansvarlige

Line R. Røstad, e-post: line.rostad@em1oav.no, tlf: 92228637