Finn fagansvarlig

Finn fagansvarlig for våre kontorer i Oslo og Akershus

Asker, Fornebu og Sandvika

Thomas Johnsen
thomas.johnsen@em1oav.no
90750092

 

Kolbotn, Oslo Sentrum og Strømmen

Susanne T. Mevold
susanne.mevold@em1oav.no
91741500

 

Majorstuen, Oslo Syd, Sinsen og Torshov

Stina Alme
stina.alme@em1oav.no
45281301

 

Jessheim, Lørenskog og Stovner

Caroline Evje
caroline.evje@em1oav.no
97149204

 

Lillestrøm og Ski

Christina Simonsen Thomsen
christina.simonsen@em1oav.no
95469013

 

Gamle Oslo, Råholt og Tonsen

Trond Vaagan
trond.vaagan@em1oav.no
94849584

 

Nybygg, Groruddalen og Stovner

Bernhard Bratfos
bernhard.bratfos@em1oav.no
41650271

 

Kvalitetssjef og leder for fagansvarlige

Line R. Røstad
line.rostad@em1oav.no
92228637