Gå til innholdet

Finn fagansvarlig

Finn fagansvarlig for våre kontorer i Oslo og Akershus

Asker, Fornebu, Sandvika og Majorstuen

Thomas Johnsen
thomas.johnsen@em1oav.no
90750092

 

Kolbotn, Oslo Sentrum og Strømmen

Susanne T. Mevold
susanne.mevold@em1oav.no
91741500

 

Lillestrøm, Jessheim og Ski

Christina Simonsen Thomsen
christina.simonsen@em1oav.no
95469013

 

Stovner, Lørenskog, Råholt og Tonsen

Trond Vaagan
trond.vaagan@em1oav.no
94849584

 

Nybygg, Groruddalen og Bøler

Bernhard Bratfos
bernhard.bratfos@em1oav.no
41650271

 

Oslo Syd, Sinsen, Torshov og Gamle Oslo

Isalinn Lorentsen Dotseth
isalinn.dotseth@em1oav.no
98799733

 

Kvalitetssjef og leder for fagansvarlige

Line R. Røstad
line.rostad@em1oav.no
92228637