Finn fagansvarlig

De fagansvarlige hos oss er eiendomsmeglere og jurister og skal sikre at EiendomsMegler 1 Oslo Akershus drives i samsvar med lover, forskrifter og god meglerskikk. De skal også sørge for å etablere forsvarlig risikostyring og internkontroll samt bistå ved spørsmål fra publikum, og ved eventuelle reklamasjoner.

Par sitter sammen ved et bord og ser på en pc-skjerm. Foto.

Asker, Fornebu, Sandvika og Majorstuen

Thomas Johnsen, e-post: thomas.johnsen@em1oav.no, tlf: 90750092

Oslo Sentrum, Ski, Lørenskog og Strømmen

Susanne T. Mevold, e-post: susanne.mevold@em1oav.no, tlf: 91741500

Økern, Lambertseter, Tonsen og Råholt

Trond Vaagan, e-post: trond.vaagan@em1oav.no, tlf: 94849584

Stovner, Lillestrøm og Jessheim

Caroline Evje, e-post: caroline.evje@em1oav.no, tlf: 97149204

Nybygg, Groruddalen og Bøler

Bernhard Bratfos, e-post: bernhard.bratfos@em1oav.no, tlf: 41650271

Oslo Syd, Torshov og Gamle Oslo

Isalinn Lorentsen Dotseth, epost: isalinn.dotseth@em1oav.no, tlf: 94879733

Kvalitetssjef og leder for fagansvarlige

Line R. Røstad, e-post: line.rostad@em1oav.no, tlf: 92228637