Spjeld

Spjeldsfjellet 9A

SOLGT

EiendomsMegler 1 v/Merete Seim har gleden av å presentere Spjeldsfjellet 9.. Bilde nummer 1 av 3
Flott enebolig med høy standard, nydelig utsikt og barnevennlig beliggenhet. Bilde nummer 2 av 3
Huset har god planløsning, innbydende og moderne farge,- og materialvalg og en separat utleiedel.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 6 500 000

Totalpris

kr 6 663 590

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 6 500 000

Omkostninger:

Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 162 500,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-

Sum omkostninger: kr 163 590,-

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 15 100 – 17 900 (valgfritt tillegg)

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

245 m2

Postnummer:

5363 Ågotnes

Eierform:

Selveier

Tomt:

774 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

231 m2

Byggeår:

2016

Etasje:

2

Rom:

7

Soverom:

4

BRA:

245 m2

Postnummer:

5363 Ågotnes

Eierform:

Selveier

Tomt:

774 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

231 m2

Byggeår:

2016

Etasje:

2

Rom:

7

Soverom:

4

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lekker enebolig med høy standard og godkjent leilighet. Garasje. Nydelig utsikt. Terrasse med utestue.

EiendomsMegler 1 og Merete Seim, presenterer Spjeldsfjellet 9 - en praktfull eiendom, beliggende i et rolig og barnevennlig boligområde på Spjeld. Boligen er svært innbydende, med gode kvaliteter, glaserte takstein, særs god planløsning og en separat utleiedel. Denne har vært utleid for 8000kr/mnd. Her er blant annet et gjennomgående gulv, delikate fargevalg og helflisede bad i tidsriktige fargetoner. Utstrakt bruk av downlights og store vindusflater. Fra eiendommen nyter du en flott sjøutsikt, og solen kan nytes på en av de flere uteplassene rundt huset. Boligen er skjermet fra veistøy og ligger tilbaketrukket og landlig til, med turområder i umiddelbar nærhet. Likevel er en ikke lenger unna enn ca. 12 minutter fra Straume, og ca. 5 minutter fra Ågotnes. Velkommen på visning.

Kart

Kart over Spjeldsfjellet 9A

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Sør-Norge, avdeling Sotra, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?