Åsgårdveien 16 A B C

SOLGT

Del av stuen og kjøkkenet i første etasje. Bilde nummer 1 av 3
Del av stuen i første etasje. Bilde nummer 2 av 3
Åsgårdveien 16C i front. Bilde nummer 3 av 3

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østfold Akershus.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Åsgårdveien 16 A B C, 1671 Kråkerøy

Utsolgt - Nordre Kråkerøy/Sentrum - Ny funkis-enebolig med garasje, kun 500 meter fra brygga -Skjermet og tilbaketrukket

Åsgårdveien 16A - er solgt og var ferdig i desember 2020. Åsgårdveien 16C - er solgt og er ferdig ca. mai 2021. Åsgårdveien 16B - Her er det støpt plate og boligen kan være ferdig ca. 5-7 måneder etter at du signerer kjøpekontrakten. Sikrer du deg Åsgårdveien 16B allerede nå, kan du være med å sette ditt eget preg på den. Her vil du bo kun 500 meter fra Vesterelven, gangbrua og bryggepromenaden i sentrum. Til tross for den meget sentrale beliggenheten er dette et rolig og skjermet område i en gate uten gjennomgangstrafikk. Boligene er tegnet av arkitekt Per Bjar og blir alle på ca. 170 m2 - 172m2. Det er gjennomtenkte og fine planløsninger, hvor første etasje har vekt på oppholdsrom i tre soner, med tillegg av kjøkken. I andre etasje er det mulig med både 3, 4, eller 5 soverom, avhengig av hvor stor du vil at stuen her skal være og om du vil ha eget hjemmekontor. De tre største soverommene og stuen i andre etasje har alle utgang til sydvestvendt eller sørøstvendt uteplass. Det største av soverommene har i tillegg egen walk-in garderobe på 7 m2 og privat bad, nærmest som en egen foreldresuite. Spisestuen og dagligstuen i første, samt tv-stuen i andre etasje har store vinduer fra gulv til tak med fint utsyn til hagen. Fra både tv-stuen og spisestuen i første etasje er det utgang til en romslig terrasse og den sydvestvendte hagen bak huset. Ellers har boligen 3 bad, to i andre etasje og ett i første etasje hvor du også finner et kombinert vaskerom og bod på 6 m2. Det er også godkjent for oppføring av dobbelgarasje på 34 m2 til hver av de tre boligene.

Kart

Kart over Åsgårdveien 16 A B C

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Østfold Akershus, avdeling Fredrikstad, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østfold Akershus

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?