Foråsen/Sirdal
Foråsen 97
kr 2 850 000
kr 2 922 340
kr 2 850 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 71 250
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545
Tinglysning av pantedok.: kr 545
Sum omkostninger: kr 72 340
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 15 700 – 18 500 (valgfritt tillegg)
kr 4 335
Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen
Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
47 m2
4443 Tjørhom
Selveier
E - Oransje
45 m2
1990
3
2
47 m2
4443 Tjørhom
Selveier
E - Oransje
45 m2
1990
3
2
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Fin Ålhytte med god beliggenhet og kjekke originaldetaljer. Fin natur og langstrakte skiløyper like utenfor.
Hytten er bygget i 1990 og fremstår i stort sett opprinnelig stand, med fine, ivaretatte originale detaljer fra Ålhytta som kjøkken, solskjerming, garderober, senger, diverse møbler osv. Det er i senere tid innlagt vann og avløp. Hytta ligger fint til like ved oppkjørte skispor i Foråsen og med nærhet til parkeringen. Lunt og solrikt med utsikt mot Raudåknuden. Hyttefeltet har klart å beholde store deler av det naturlige terrenget rundt. Om vinteren ligger skiløypa like utenfor og tar deg videre til Sirdals flotte løypenettverk. Her er mulighetene mange, et perfekt utgangspunkt for fine opplevelser. Innh: Entré, bad, bod/garderobe/tørkerom, toalettrom, stue/kjøkken, og 2 soverom. Skibod. Hems.Kart
