SOLEIKNUTEN/SMÅTJØDNANE

Skarliåsveien 34

Dan Chruickshank presenterer: Koselig hytte m/svært flott plassering for sol, utsikt og løypenett. 4 soverom, badstu og plass til lagring av utstyr.. Bilde nummer 1 av 3
Dan Chruickshank presenterer: Koselig hytte m/svært flott plassering for sol, utsikt og løypenett. 4 soverom, badstu og plass til lagring av utstyr.. Bilde nummer 2 av 3
Parker ved hytten året rundt. Vann og kloakk, samt veitilkomst lagt inn de siste år.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 990 000

Totalpris

kr 4 090 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 990 000

Omkostninger:

Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 99 750,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-

Sum omkostninger: kr 100 840,-

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 15 700 – 18 500 (valgfritt tillegg)

Festeavgift/år

kr 2 912

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

113 m2

Postnummer:

4443 Tjørhom

Eierform:

Selveier

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

113 m2

Byggeår:

1993

Etasje:

2

Rom:

5

Soverom:

4

BRA:

113 m2

Postnummer:

4443 Tjørhom

Eierform:

Selveier

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

113 m2

Byggeår:

1993

Etasje:

2

Rom:

5

Soverom:

4

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Koselig hytte m/svært flott plassering for sol, utsikt og løypenett. 4 soverom, badstu og plass til lagring av utstyr.

Fri natur og nydelig vidstrakt utsikt. Ideell plassering i terrenget på en høyde m/parkering v/hyttevegg. Solrikt fra tidlig til sent på stor terrasse. Skli rett inn i Forsbergsbergløypa som er tilknyttet resten av løypenettet eller til slalåmbakken i Ålsheia. Et herlig sted for både store og små. Få min rusletur ned til Fjellstuen. Hytta ble oppført i 1993. Den er godt vedlikeholdt og oppgradert de siste årene. Noe moderniseringsbehov gjenstår. Hytta er svært koselig og innholdsrik med plass til store og små. Ligger meget godt til med adkomst hele året og et supert utgangspunkt for alt du vil gjøre i fjellet. Skli rett ned til Ålsheia som tar deg videre til stolheisen. Boltreplass rundt hytta. Når snøen er vekke, er du rett i flotte områder for fotturer og bade/fiskevann.

Kart

Kart over Skarliåsveien 34

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?