Disenåvegen 384

Velkommen til Disenåvegen 384! Eiendom med stor og solrik tomt. Enebolig og eldre romslig låve. Låven har behov for omsorg.. Bilde nummer 1 av 3
Bo fredelig og landlig på Disenå! Store plenarealer - perfekt til lek og spill for store og små.. Bilde nummer 2 av 3
Eiendommen ligger usjenert og landlig til med skogen som nærmeste nabo.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 450 000

Totalpris

kr 2 512 340

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 450 000

Omkostninger:

Kr 61 250 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 62 340 Totalkostnad

Valgfrie tillegg:
Kr 17.900 Boligkjøperforsikring (valgfritt)

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

108 m2

Postnummer:

2114 Disenå

Eierform:

Selveier

Tomt:

11 149 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

108 m2

Byggeår:

1910

Soverom:

4

BRA:

108 m2

Postnummer:

2114 Disenå

Eierform:

Selveier

Tomt:

11 149 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

108 m2

Byggeår:

1910

Soverom:

4

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Romslig enebolig med 4 soverom og stort potensial | Stor platting på 38 m² | Naturnær beliggenhet |Eldre låve

Velkommen til Disenåvegen 384! Denne sjarmerende eneboligen ligger idyllisk til på Disenå, et aktivt lokalsamfunn kjent for sin nærhet til Glomma, Disitranda, skoler og butikker. Boligen strekker seg over to plan med en innbydende entré, funksjonelt kjøkken og bad. Romslig stue/spisestue med vedovn og utgang til stor treplatting på 38 m² gir gode sosiale soner. Fire soverom totalt, hvorav ett med vedovn, tilbyr fleksibilitet. Kjøkken og bad er eldre og modne for oppgradering. Eiendommen har også en eldre låve på 70 m² med rikelig lagringsplass. Låven har stort etterslep på vedlikehold. Velkommen til visning!

Kart

Kart over Disenåvegen 384

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?