Kodlidalen B13

SOLGT

Velkommen til Kodlidalen. 8 arkitekttegnede familieboliger i rekke.. Bilde nummer 1 av 3
Kodlidalen - nok et kvalitetsprosjekt fra Stolt Bolig AS.. Bilde nummer 2 av 3
Fantastisk utsikt nedover dalen, meget gode solforhold, og romslige boliger med boltreplass for store og små føtter - og litt på “landet følelsen” - likevel sentralt på Ålgård. Høres ikke det flott ut? For ja - det er virkelig flott.. Bilde nummer 3 av 3
Besøk prosjektets hjemmeside

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Kodlidalen B13, 4330 Ålgård

Kodlidalen/Ålgård - 8 arkitekttegnede familieboliger i rekke - Fantastisk utsikt - Gode solforhold - Leveres klar for maling og gulv - Kun 1 bolig igjen!

Familieflott! Fantastisk utsikt nedover dalen, meget gode solforhold, og romslige boliger med boltreplass for store og små føtter - og litt på “landet-følelsen” - likevel sentralt på Ålgård. Høres ikke det flott ut? For ja - det er virkelig flott. Feiende flott. Familieflott – øverst i Kodlidalen. Et godt sted å vokse opp – for alt du trenger, har du her I Kodlidalen, få minutter kjøring fra Ålgård sentrum med alt som finnes, er det meste på plass. For her finner du barnehager, skoler og du har kort vei til servicetilbud og butikker. I tillegg er området beriket med et virkelig flott idrettsanlegg med kunstgressbaner, to haller - og to nye haller er under utvikling. Med en buss som stanser nesten like utenfor boligen flere ganger i timen, kommer man seg lett til og fra. Romslige boliger – i perfekte omgivelser I Kodlidalen skal det bygges åtte 168 kvm store eneboliger i rekke med tilhørende 12 kvm stor sportsbod. Boligene er tegnet av annerkjente Studio Aase Arkitekter og ligger trappet langs veien i front og legger seg fint opp mot fjellet i bak. Egen gårdsplass Her vil du som lykkelig boligeier komme inn på egen gårdsplass der du kan parkere i dobbel carport eller sette sykkelen inn under tak ved bi-inngang. I det daglige vil du gjerne bruke bi-inngang i sokkeletasje, med tilhørende sportsbod og sykkelparkering, eller du kan ta trappen opp til hovedentrè med eget vindfang og direkte videre til kjøkken/stue hvis du ikke har behov for å gå via biinngang.

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 SR-Eiendom - en del av SpareBank 1 Sør-Norge, avdeling Forus Nybygg, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?