Norsjø - Munken

Munken 28

Velkommen til Munken. En sjarmerende liten øy i Norsjø. Eiendomsmegler 1 ved Are Olsen selger nå en flott tomt på denne perlen. . Bilde nummer 1 av 3
Eiertomten har også rett til to båtplasser, hvor den ene er på denne flotte brygga.. Bilde nummer 2 av 3
Selveiertomt på 835kvm med flott utsikt og gode solforhold.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 298 000

Totalpris

kr 306 725

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 298 000

Omkostninger:

Kr 7 450 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 500 Tinglysing av skjøte
Kr 500 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 275 Grunnboksutskrift
Kr 8 725 Sum omkostninger

Kr 14 700 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 23 425 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 17 500 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 26 225 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

Postnummer:

3830 Ulefoss

Eierform:

Selveier

Tomt:

835 m2

Postnummer:

3830 Ulefoss

Eierform:

Selveier

Tomt:

835 m2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

835 kvm eiertomt, med to båtplasser. Fritidstomt med idyllisk og naturskjønn beliggenhet på Munken i Norsjø

Her kan du bygge din egen fritidsbolig med eiendomstomt på vakre og naturskjønne Munken på Norsjø. Tomten er i dag en naturtomt med vegetasjon. Den ligger med kort avstand fra vannet med badeplasser og bryggeanlegg. Det medfølger to tinglyste båtplasser, og du har derfor muligheten for et fantastisk båtliv på Norsjø. Fine fiskemuligheter. Øya Munken består av variert terreng og stier på kryss og tvers, som tar deg rundt til alle endene av øya. Det er bebygd mindre hyttefelt på øya. Det er skogkledde områder, åpne sletter, fjell i dagen og fine svaberg. Det er opparbeidet vann og strøm frem til strømstolpe kort veg fra tomta. Som gjør det enkelt å koble dette til. Et rolig, idyllisk og flott område for et godt hytte- og båtliv!

Kart

Kart over Munken 28

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?