Sjusjøen

Sjusjøen-Brøttum 1433

Velkommen til Sjusjøen-Brøttum 1433!. Bilde nummer 1 av 3
Hytta ligger i et veletablert område, forholdsvis sentralt plassert på Sjusjøen. Trygg gangavstand til servciefasiliteter som dagligvare, sportsbutikk og servering.. Bilde nummer 2 av 3
Hyggelig stue med plass til spisebord og sofa.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 1 700 000

Totalpris

kr 1 746 590

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 1 700 000

Omkostninger:

Kr 42 500 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 3 000 Overdragelesgebyr av festeretten
Kr 46 590 Sum omkostninger

Kr 13 400 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 59 990 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 16 200 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 62 790 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Festeavgift/år

kr 15 588

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

55 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

BRA-i:

54 m2

Byggeår:

1960

Etasje:

1

Rom:

4

Soverom:

3

BRA:

55 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

BRA-i:

54 m2

Byggeår:

1960

Etasje:

1

Rom:

4

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Eldre hytte med beliggenhet i et populært og veletablert område. Sentralt. Flotte turmuligheter. Behov for oppussing.

Velkommen til Sjusjøen-Brøttum 1433! Hytte som ligger i populære omgivelser på Sjusjøen. Her er du fint plassert i forhold til sentrum på Sjusjøen. Det er kort gangavstand til alt av servicefunksjoner som dagligvare, sportsbutikk, serveringssteder m.m. Området er veletablert og stille og rolig og passer fint for barnefamilier. Utmerket utgangspunkt for turer, sommer som vinter med umiddelbar avstand til oppkjørte skiløper. Fine solforhold på eiendommen. Hytta er av eldre dato og har enkel standard sett i dagens målestokk. Oppussing må påregnes. Privat løsning på vann og avløp. Det er mulig å koble seg til offentlige vann og avløp. Pålegg må påregnes. Helårsvei og strøm. For den som ønsker alpint, ligger Sjusjøen Skisenter en kort kjøretur unna. Ca 30 minutters kjøring til Lillehammer.

Kart

Kart over Sjusjøen-Brøttum 1433

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?