Sjusjøen
Sjusjøen-Brøttum 1433
kr 1 700 000
kr 1 746 590
kr 1 700 000
Kr 42 500 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 3 000 Overdragelesgebyr av festeretten
Kr 46 590 Sum omkostninger
Kr 13 400 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 59 990 Sum inkl. boligkjøperforsikring
Kr 16 200 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 62 790 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss
Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.
kr 15 588
Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen
Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
55 m2
2612 Sjusjøen
Selveier
54 m2
1960
1
4
3
55 m2
2612 Sjusjøen
Selveier
54 m2
1960
1
4
3
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Eldre hytte med beliggenhet i et populært og veletablert område. Sentralt. Flotte turmuligheter. Behov for oppussing.
Velkommen til Sjusjøen-Brøttum 1433! Hytte som ligger i populære omgivelser på Sjusjøen. Her er du fint plassert i forhold til sentrum på Sjusjøen. Det er kort gangavstand til alt av servicefunksjoner som dagligvare, sportsbutikk, serveringssteder m.m. Området er veletablert og stille og rolig og passer fint for barnefamilier. Utmerket utgangspunkt for turer, sommer som vinter med umiddelbar avstand til oppkjørte skiløper. Fine solforhold på eiendommen. Hytta er av eldre dato og har enkel standard sett i dagens målestokk. Oppussing må påregnes. Privat løsning på vann og avløp. Det er mulig å koble seg til offentlige vann og avløp. Pålegg må påregnes. Helårsvei og strøm. For den som ønsker alpint, ligger Sjusjøen Skisenter en kort kjøretur unna. Ca 30 minutters kjøring til Lillehammer.Kart
