Hytte Brekkestølsbråtet
kr 3 100 000
kr 3 178 590
kr 3 100 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 77 500
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545
Tinglysning av pantedok.: kr 545
Sum omkostninger: kr 78 590
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 15 700 – 18 500 (valgfritt tillegg)
Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen
Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
71 m2
4208 Saudasjøen
Selveier
1 040 m2
64 m2
2018
3
71 m2
4208 Saudasjøen
Selveier
1 040 m2
64 m2
2018
3
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Hytte med nydelig utsiktsbeliggenhet i Nordstøldalen/Brekkestølsbråtet. God standard - Byggeår 2018
Fantastisk fin hytte/fritidseiendom i Nordstøldalen i Sauda. Hytta gir følelsen av å ligge nesten ytterst på "pynten" med nydelig utsikt over naturlandskapet. Gode solforhold fra morgen til kveld. Selveiet tomt rett i overkant av et mål. Her kan en leve det enkle hyttelivet fra første helg med parkering like utenfor døren. Solid hytte i tømmerkonstruksjon med god romløsning innvendig. Inneholder på hovedplan: entre/gang, bad/vaskerom, stue, kjøkken og tre soverom (BRA-i) Hems i 2. etasje. Gode turmuligheter i området for dem som liker å gå på langrenn. For dem som liker å gå til fots er det også flere kjekke turruter. Verdt å nevne: Hovlandsnuten, Brekkestølsnuten og Storavassbu. Også kort kjøretur til alpinanlegg i Svandalen. Velkommen til visning - husk påmelding!Kart
