Levanger sentrum

Håkon den godes gate 2 B

Velkommen til Håkon den godes gate 2 B! . Bilde nummer 1 av 3
Hjørneleilighet i nederste etg. med korte avstander til alt man måtte trenge. . Bilde nummer 2 av 3
Andelen ligger i Meierigården borettslag og har et velholdt fellesareal med pent opparbeidet hage med flere flotte sitteplasser og etablerte bed. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 420 000

Totalpris

kr 2 663 701

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 420 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545

Valgfri kostnad (ikke medregnet i totalpris)

+Help Boligkjøperforsikring kr 6 900
+Help Boligkjøperforsikring - PLUSS kr 2 800

Fellesgjeld

kr 242 611

Felleskost/mnd.

kr 7 631

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

95 m2

Postnummer:

7600 Levanger

Eierform:

Andel

Tomt:

1 774 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

92 m2

Byggeår:

2000

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

95 m2

Postnummer:

7600 Levanger

Eierform:

Andel

Tomt:

1 774 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

92 m2

Byggeår:

2000

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Pen og romslig 3-roms hjørneleilighet i populære Meierigården. Parkering i kjeller. Heis. Privat balkong.

Velkommen til Håkon den godes gate 2b! Romslig 3‐roms hjørneleiligheten på bakkeplan med egen terrasse med gode solforhold. Midt i sentrum med nærhet og enkel tilgang til det meste du måtte trenge i det daglige. Leiligheten nyter godt av en arealeffektiv planløsning. Av flere foretrukne kvaliteter ønsker vi å fremheve: - Meget sentral, men tilbaketrukket beliggenhet fra hovedgate. - Hjørnebeliggenhet som sørger for masse lysinnslipp. - Privat og skjermet terrasse med gode solforhold - Parkering i garasjekjeller - Enkel tilgang til mellom etasjene med heis - God plass til både en romslig sofagruppe og spisebord. - Låsbar bod i felles gang på ca. 3 m2, i tillegg til bod i leiligheten - Romslig bad med god plass til vaskemaskin og tørketrommel Velkommen til en hyggelig visning!

Kart

Kart over Håkon den godes gate 2 B

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?