Lofoten/Vestresand

Valåsen 32

Velkommen til Valåsen 32 - Presentert av EiendomsMegler 1 Lofoten. Bilde nummer 1 av 3
Tidligere småbruk som ligger usjenert og idyllisk til på Valåsen, en virkelig perle i vakre Lofoten. . Bilde nummer 2 av 3
Boligen ligger fint plassert nesten innerst i en blindvei, uten gjennomgangstrafikk. Dette er omtrent midt i Lofoten, som gjør at du når hele Lofoten innen halvannen times kjøring i hver retning. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 1 900 000

Totalpris

kr 1 948 590

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 1 900 000

Omkostninger:

+Tinglysing skjøte kr 545
+Tinglysing pantedokument kr 545

Dokumentavgift

kr 47 500

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

167 m2

Postnummer:

8360 Bøstad

Eierform:

Selveier

Tomt:

29 023 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

139 m2

Byggeår:

1949

Etasje:

3

Rom:

4

Soverom:

3

BRA:

167 m2

Postnummer:

8360 Bøstad

Eierform:

Selveier

Tomt:

29 023 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

139 m2

Byggeår:

1949

Etasje:

3

Rom:

4

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Tidligere småbruk i naturskjønne omgivelser med gode solforhold - 3 soverom - Uthus for lagring

Valåsen 32 - Presentert av EiendomsMegler 1: Koselig enebolig fra 1949 som virker godt ivaretatt opp gjennom årene. Boligen har behov for en del utbedringer, modernisering og vedlikehold i årene som kommer, men er allerede et flott hjem. Boligen går over 3 plan, med kjeller for lagring, hovedetasje med bad, stue og kjøkken, mens det er 3 gode soverom i loftsetasjen. Stor eiendom på hele 29 da. Den er opparbeidet rundt boligen med diverse trær, prydbusker og gressplen. Gode solforhold og langstrakt utsikt. Fra eiendommen kan du dra på fisketur eller annen vannsportaktivitet på sjøen, eller du kan gå på fjelltur av varierende vanskelighetsgrad. Det er et fantastisk rekreasjonsområde rett utenfor inngangsdøra. Dette er omtrent midt i Lofoten, som gjør at du når hele Lofoten innen halvannen times kjøring i hver retning. Velkommen til hyggelig visning!

Kart

Kart over Valåsen 32

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?