Gå til innholdet

Velkommen til Eiendomsmegler1 Moss!

Kom gjerne innom vårt kontor, eller kontakt megler direkte. Under kan du lese litt om den enkelte megler:

Eiendomsmegler MNEF - Daglig leder

Kenneth Hareide


kenneth.h@eiendomsmegler1oa.no
924 13 005

Eiendomsmegler MNEF

Synnøve Ullestad Rosnæs


synnove.r@eiendomsmegler1oa.no
979 67 739

Eiendomsmegler MNEF

Philip Mustorp


philip.m@eiendomsmegler1oa.no
472 49 624

Eiendomsmegler MNEF

Tone Hals


tone.h@eiendomsmegler1oa.no
952 29 776

Eiendomsmeglerfullmektig

Simen Ørmen


simen.o@eiendomsmegler1oa.no
478 53 787

Eiendomsmeglerfullmektig

Tarjei Innleggen

 

tarjei.i@eiendomsmegler1oa.no

tel:41696768

Teamleder meglerstøtte / Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

Anne Sofie Hallerud Nordtveit


anne.sofie.n@eiendomsmegler1oa.no
920 50 914

Eiendomsmeglerfullmektig

Tina N Kristiansen

 

tina.k@eiendomsmegler1oa.no

473 64 623

Meglerstøtte

Stine Jorde


stine.j@eiendomsmegler1oa.no
902 65 446