Nordsetervegen 1343A

Stein Ove Helander v/Eiendomsmegler 1 presenterer Nordsetervegen 1343 A!. Bilde nummer 1 av 3
Eiendommen ligger sentralt på Nordseter, med 15 min til Lillehammer og 7 min til Sjusjøen. Umiddelbar nærhet til skiløyper, servicetilbud på Fjellstua og flott tur og sykkelterreng.. Bilde nummer 2 av 3
Leiligheten ligger på bakkeplan med dirkete utgang til markterrasse og grønne fellesarealer. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 350 000

Totalpris

kr 2 409 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 350 000

Omkostninger:

Kr 58 750 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 59 840 Sum omkostninger

Kr 8 600 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 68 440 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 11 400 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 71 240 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss.

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Felleskost/mnd.

kr 2 146

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

43 m2

Postnummer:

2618 Lillehammer

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 759 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

43 m2

Byggeår:

2008

Etasje:

1

Rom:

2

Soverom:

1

BRA:

43 m2

Postnummer:

2618 Lillehammer

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 759 m2

Energimerking:

ABCDEFG

BRA-i:

43 m2

Byggeår:

2008

Etasje:

1

Rom:

2

Soverom:

1

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lettstelt og praktisk sportsleilighet sentralt i Nordseter! Flotte skiløyper og turterreng rett utenfor døren.

Velkommen til Nordsetervegen 1343 A En praktisk og lettstelt fritidsleilighet sentralt i Nordseter. Flott turterreng rett utenfor døren, både sommer og vinter. Nordseter er det perfekte området for friluftsentusiaster, med flere kilometer langrennsløyper på vinteren til bla Sjusjøen og Hafjell. Om sommeren er det flotte turstier både til fots og med sykkel. Leiligheten byr på enkel tilgang til fjellet, og et koselig sted å trekke seg tilbake til når man har vært ute hele dagen. Leiligheten har en god og praktisk planløsning med entré, bad/wc, badstue, stue/kjøkken, og soverom. Leiligheten ligger i underetasjen av bygget. Bod og felles smørebod ligger i samme etasje som leiligheten. Sameiet har egen parkeringsplass hvor leiligheten disponerer en egen plass.

Kart

Kart over Nordsetervegen 1343A

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?