Røldal Alpingrend

Hagabekk 36

Velkommen til Hagabekk 36! Super leilighet med to soverom og solrik beliggenhet. Bilde nummer 1 av 3
Flott, solrik plassering i Røldal med kort gangavstand til skitrekk og Røldalsterrassen (restaurant og afterski). Her kan man også renne på ski fra alpinbakken og helt ned til leiligheten (SKI-IN). . Bilde nummer 2 av 3
Beliggende tilbaketrukket i blindvei og med kjekk flombelyst akebakke like utenfor. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 190 000

Totalpris

kr 2 245 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 190 000

Omkostninger:

Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 54 750
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545
Tinglysning av pantedok.: kr 545

Sum omkostninger: kr 55 840

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 11 000 – 13 800 (valgfritt tillegg)

Felleskost/mnd.

kr 1 011

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

63 m2

Postnummer:

5760 Røldal

Eierform:

Eierseksjon

BRA-i:

60 m2

Byggeår:

2012

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

63 m2

Postnummer:

5760 Røldal

Eierform:

Eierseksjon

BRA-i:

60 m2

Byggeår:

2012

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Super leilighet med to soverom og solrik beliggenhet -Altan med flott utsikt - SKI IN!

Attraktiv fritidsleilighet med solrik altan og flott utsikt! Romslig stue med åpen kjøkkenløsning med integrerte hvitevarer. God plass til både sofa- og spisegruppe. To soverom med totalt fem sengeplasser i dagens løsning. Flislagt bad med oppl. til vaskemaskin og varmekabler i gulv. Leiligheten er perfekt for alpinentusiaster, med minimalt vedlikehold og ingen snømåking, og med gode utleiemuligheter når leiligheten ikke er i bruk. Flott beliggenhet i Røldal med kort gange til Røldalsterrassen (restaurant og afterski) og skitrekket! Her kan man renne på ski fra alpinbakken og helt ned til leiligheten. Flombelyst akebakke med hyggelig gapahuk til felles bruk like ved. Velkommen!

Kart

Kart over Hagabekk 36

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?