Mathopen

Storingavika 33

EiendomsMegler 1 ved Trude Gunnlaugsson har gleden av å presentere Storingavika 33. Bilde nummer 1 av 3
Nydelig beliggenhet. Bilde nummer 2 av 3
EiendomsMegler 1. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 8 990 000

Totalpris

kr 9 215 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 8 990 000

Omkostninger:

Dok. avg. til staten, 2,5%: kr 224 750
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545
Tinglysning av pantedok.: kr 545

Sum omkostninger: kr 225 840

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 15 700 – 18 500 (valgfritt tillegg)

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

220 m2

Postnummer:

5174 Mathopen

Eierform:

Selveier

Tomt:

2 847 m2

Energimerking:

F - Gul

BRA-i:

190 m2

Byggeår:

1959

Rom:

6

Soverom:

3

BRA:

220 m2

Postnummer:

5174 Mathopen

Eierform:

Selveier

Tomt:

2 847 m2

Energimerking:

F - Gul

BRA-i:

190 m2

Byggeår:

1959

Rom:

6

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Unik sjøtomt på nesten 3 mål med 2 bruksnummer med brygge! BØR SEES!

Nydelig beliggende enebolig m/lott sjøutsikt, privat brygge og sørvendte utearealer. I tillegg har man en stor tomt med eget bnr som selger har hatt forhåndskonferanse på for bygging av enebolig. Fra eiendommen har man vakker utsikt mot Vatlestraumen, samt tilkomst til sjø og privat brygge. Boligen går over 3 plan og er per nå brukt som en generasjonsbolig. Flere oppgraderinger de senere år, inkludert drenering rundt huset i 2021 og vask av tak, yttervegger og takrenner i 2025. Kjøkken i 1. og 2. etasje ble oppusset av tidligere eier i 2009, mens nytt kjøkken ble installert i kjellerstue i 2020. Begge bad ble oppusset i 2009 av tidligere eier. Kort vei til Mathopen skole, barnehage, buss og butikk. Kort avstand også til Haakonsvern. Garasje + god biloppstillingsplass. Elbillader.

Kart

Kart over Storingavika 33

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?