Høvringen

Lauvhaugen 33

Velkommen til Lauvhaugen 33!. Bilde nummer 1 av 3
Meget tiltalende hytte fra 2021. . Bilde nummer 2 av 3
Eiendommen er bebygget med hytte og anneks. . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 4 600 000

Totalpris

kr 4 716 090

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 4 600 000

Omkostninger:

Kr 115 000 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 116 090 Sum omkostninger

Kr 13 400 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 129 490 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 16 200 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 132 290 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

92 m2

Postnummer:

2673 Høvringen

Eierform:

Selveier

Tomt:

505 m2

BRA-i:

73 m2

Byggeår:

2021

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

92 m2

Postnummer:

2673 Høvringen

Eierform:

Selveier

Tomt:

505 m2

BRA-i:

73 m2

Byggeår:

2021

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Meget tiltalende fritidseiendom fra 2021 i flotte omgivelser på Høvringen | Tilhørende anneks | Helårsvei

Velkommen til Lauvhaugen 33 - Meget tiltalende fritidseiendom fra 2021 i flotte omgivelser på Høvringen. Eiendommen er bebygget med tømmerhytte- og anneks. Hytta ligger fint til, med utsikt over omkringliggende fjellområder. Med Høvringen som utgangspunkt, får du oppleve storslåtte Rondane Nasjonalpark som har milevis med preparerte skiløyper og fine fjellturer. Det er helårsvei til hytta, så dette stedet er et fint utgangspunkt for naturopplevelser på både sommer- og vinterstid. Hytta har gjennomgående fine farge- og materialvalg og oppleves lun og hyggelig. Med to soverom, hems, og sengeplasser i anneks, er det plass til at flere kan samles. Ellers inneholder hytta en romslig stue og kjøkken, bad, boder og terrassearealer med utsikt mot fjellene. Velkommen til en hyggelig visning!

Kart

Kart over Lauvhaugen 33

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?