Steinkjer / Elvebredden

Sagmestervegen 8 A

Velkommen til Sagmestervegen 8 A, presentert av EiendomsMegler 1 v/ Kjetil Sandmo. . Bilde nummer 1 av 3
Fra terrassen er det vakker utsikt mot Steinkjerelva og sjøen!. Bilde nummer 2 av 3
Pen leilighet med attraktiv beliggenhet, to soverom og to terrasser, samt romslig kjøkken og stue! . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 790 000

Totalpris

kr 3 439 839

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 790 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545

Valgfri kostnad (ikke medregnet i totalpris)

+Help Boligkjøperforsikring kr 6 900
+Help Boligkjøperforsikring - PLUSS kr 2 800

Fellesgjeld

kr 648 749

Felleskost/mnd.

kr 9 165

Last ned salgsoppgave for komplett informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

79 m2

Postnummer:

7725 Steinkjer

Eierform:

Andel

Tomt:

16 346 m2

Energimerking:

E - Rød

BRA-i:

74 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

79 m2

Postnummer:

7725 Steinkjer

Eierform:

Andel

Tomt:

16 346 m2

Energimerking:

E - Rød

BRA-i:

74 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lys og romslig 3-roms i Sagmestervegen | 2 verandaer | Heis | Mye inkludert i fellesutg. |

Velkommen til Sagmestervegen 8 A! EiendomsMegler 1 v/Kjetil Sandmo har gleden av å presentere en flott 3-roms leilighet i 1. etasje Leiligheten ligger i første etasje i et bygg oppført i 2006, og har god standard. Den inneholder entré, åpen stue-/kjøkkenløsning, bad og to soverom. Det er fjernvarme i bygget, og felleskostnadene inkluderer blant annet kommunale avgifter, oppvarming, vedlikehold og bygningsforsikring. Leiligheten har to terrasser – én på ca 10 m² og én på ca. 9 m². Begge har gode solforhold, med kveldssol på den største. Eiendommen ligger i Dampsagaområdet, som er tilrettelagt for beboere i alle aldre. Området har opparbeidede internstier og grøntarealer, og det er kort gangavstand til dagligvarebutikk, bakeri, legesenter, badeanlegg, treningssenter, apotek, kino, bibliotek og kollektivtilbud. Langs Steinkjerelva går elvepromenaden fra småbåtkaia i Bogen og opp mot Håkkadalen, og gir gode turmuligheter i nærområdet.

Kart

Kart over Sagmestervegen 8 A

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?