Finn behandlingsansvarlig

Vi er en allianse bestående av 12 foretak, finn behandlingsansvarlig for ditt foretak

EiendomsMegler 1 Buskerud-Vestfold AS

Ola Amundsen - Daglig leder
ola.amundsen@em1.no
90756633


EiendomsMegler 1 Fjellmegleren AS

Gjermund Svendsen-Rosendal - Daglig leder
gjermund@em1hemsedal.no
909 92 290


EiendomsMegler 1 Innlandet AS

Magnus Aasen - Adm. direktør
magnus.aasen@em1.no
959 98 600


EiendomsMegler 1 Lillehammer og Gudbrandsdal AS

Thomas Heimdal - Daglig leder
thomas@em1-lillehammer.no
415 28 485


EiendomsMegler 1 Midt-Norge AS

Kjetil Reinsberg - Adm. direktør
kjetil.reinsberg@em1mn.no
977 20 841


EiendomsMegler 1 Modum AS

Linn-Cecilie Dahl - Daglig leder
lcb@dahlas.no
32 21 96 11


EiendomsMegler 1 Nord-Norge AS

Kristin Amundsen - Adm. direktør
kristin.amundsen@eiendomsmegler1.no
908 91 844


EiendomsMegler 1 Oslo Akershus AS

Kent Victor Syverstad - Adm. direktør
kvs@eiendomsmegler1.no
909 69 604


EiendomsMegler 1 Ringerike Hadeland AS

Thomas Rustad - Daglig leder
thomas@em1ringerike.no
997 96 762


EiendomsMegler 1 SR-Eiendom AS

Tormod Roth - Fag og kvalitetssjef
tormod.roth@em1sr.no
907 77 405


EiendomsMegler 1 Telemark AS

Barbro Rasmussen - Daglig leder
br@em1telemark.no
950 21 907


EiendomsMegler 1 Østfold Akershus AS

Håkon Fossvik - Adm. direktør
h.fossvik@em1moss.no
992 64 250