Åbødalen
Åbødalen
kr 650 000
kr 667 340
kr 650 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 16 250,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-
Sum omkostninger: kr 17 340,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 15 100 – 17 900 (valgfritt tillegg)
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Søn. 15. juni kl. 13:30 - 14:00
Nøkkelinformasjon
27 m2
4200 Sauda
Selveier
151 m2
ABCDEFG
27 m2
1959
1
27 m2
4200 Sauda
Selveier
151 m2
ABCDEFG
27 m2
1959
1
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
PÅMELDINGSV. 15/6 - BUD ØNSKES! Koselig hytte i idylliske omgivelser - Hems - Fin utsikt - Selges møblert
Hytten ligger i Åbødalen i Sauda. Her er det oppkjørte skiløyper på vinterstid og flotte turområder på sommeren. Hovedetasjen har gang, stue m/åpen kjøkkenløsning og bad m/forbrenningstoalett og pumpedusj. Vann kan hentes fra felles borehull hele året. Det er innlagt strøm og hytten har elektrisk oppvarming, samt peisovn i stuen. Loft/hems med sengeplasser. Parkering langs vei på sommerstid, det siste stykket fra veien til hytten må man gå. Ikke tinglyst parkeringsrett ved/til hytta. På vinteren må felles parkeringsplass i Jeskedalen benyttes. Det er muligheter for scootertransport herfra mot betaling.Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
