Stavanger administrasjon

Besøksadresse

Christen Tranes gate 35

4068 STAVANGER

Ansatte

Strategi og virksomhetsstyring

Gaute Thise Jacobsen

gaute.thise.jacobsen@em1sr.no
405 55 753

Leder forretningsutvikling

Wiggo Gilje

wiggo.gilje@em1sr.no
901 65 065

Fag og kvalitetssjef

Tormod Roth

tormod.roth@em1sr.no
907 77 405

Fagkoordinator Nybygg / Eiendomsmegler MNEF

Elin Falck-Jørgensen Gitlesen

elin.gitlesen@em1sr.no
911 99 575

Markedssjef Nybygg

Katrine Seim Andersen

katrine.seim.andersen@em1sr.no
992 55 255

Markedskoordinator

Stian Edvardsen

stian.edvardsen@em1sr.no
908 41 991

Regnskapsmedarbeider

Mai Karin Torgersen Giske

mai.giske@em1sr.no
911 26 628

Markedskoordinator

Julie Klepp

julie.klepp@em1sr.no
958 84 702

Regnskapsansvarlig

Erlend Halset

erlend.halset@em1sr.no
917 62 093

Senior Fagrådgiver / Eiendomsmegler MNEF

Marie Brunes

marie.brunes@em1sr.no
976 77 290

Markedssjef

Arild Slettebø

arild.slettebo@em1sr.no
913 42 791

Leder innovasjon, utvikling & kontinuerlig forbedring

Bjarte Voll

bjarte.voll@em1sr.no
918 70 585

Adm.Direktør

Laila Neverdahl

laila.neverdahl@em1sr.no
902 07 785

Økonomileder

Mona Malde Pedersen

mona.pedersen@em1sr.no
913 62 835

Senior fagrådgiver /EiendomsMegler MNEF

Tor-Arne Dueland

tor-arne.dueland@em1sr.no
928 06 416