Marianne Thu Salvesen
Eiendomsmegler MNEF ved EiendomsMegler 1 Hundvåg
Kort om meg
Jeg har jobbet som Eiendomsmegler i over 20 år og startet i eiendomsbransjen i 1999 i det som den gang het Stavanger Boligbyggelag (Bate). Har hele tiden solgt boliger på Hundvåg i tillegg til resten av Stavanger, men har nå hatt fast kontor på Hundvåg siden 2021.
Jeg lever av at fornøyde selgere og kjøpere anbefaler meg videre til venner, kollegaer og familie og er derfor svært opptatt av en trygg og god salgsprosess. Vi sitter også sammen med banken som kan hjelpe oss med å gi finansiering til potensielle kjøpere til akkurat din bolig.
EiendomsMegler1 Sør-Norge selger desidert flest boliger på Hundvåg, noe som gjør at vi hver dag er i kontakt med aktuelle kjøpere. Jeg og mine kollegaer har ca 35% markedsandel på Hundvåg, som vil si at det er ingen andre meglere i byen som snakker med mer potensielle kjøpere i Hundvåg bydel enn oss.