EiendomsMegler 1 Midt-Norge Administrasjon

Besøksadresse

Postboks 6054, Torgard

7434 TRONDHEIM

EiendomsMegler 1 Midt-Norge Administrasjon

Eiendomsmegler MNEF

Berit Fjeldahl

berit.fjeldahl@em1.no
+47 916 61 584

Eiendomsmegler

Bertil Klungerbo

saksbehandling@em1mn.no
+47 924 14 900

Markedsovervåker

Børge Strand

borge.strand@em1.no
+47 930 93 588

Saksbehandler

Bjørg Janne Svenkerud

bjorg.svenkerud@em1.no
+47 982 32 949

Saksbehandler/Eiendomsmegler

Barbro Trønsdal

saksbehandling@em1mn.no
+47 926 14 542

Medhjelper i eiendomsmegling/ Saksbehandler

Anja Skjellum

saksbehandling@em1mn.no
+47 915 75 873

Eiendomsmegler MNEF

Benedicte Sølsnæs

benedicte.solsnaes@em1.no
+47 905 95 677

Oppgjørsansvarlig/Saksbehandler/Eiendomsmegler

Anders Eggen Mogseth

saksbehandling@em1mn.no
+47 994 02 232

Eiendomsmegler / Jurist

Even Husby

even.husby@em1.no
+47 918 81 624

Leder produkt boligmegling

Eirik Jacobsen

eirik.jacobsen@em1.no
+47 976 97 241

Leder strategi og analyse

Jan Håvard Valstad

jan.havard.valstad@em1.no
+47 995 03 560

Saksbehandler/Eiendomsmegler

Irena Ruzic

saksbehandling@em1mn.no
+47 944 35 506

Saksbehandler / Eiendomsmegler

Julie Eck-Olsen

julie.eck-olsen@em1.no
+47 926 97 844

Leder salg og næringssegmentet

Håkon Lutdal

hakon.lutdal@em1.no
+47 951 72 716

Eiendomsmegler/ Leder meglertjenester

Henning Spets

henning.spets@em1.no
+47 473 87 987

Oppgjørsansvarlig

Ingrid Bjørgum Holgersen

ingrid.holgersen@em1.no
+47 916 61 579

Saksbehandler/ Oppgjørsansvarlig

Karoline Johansson

saksbehandling@em1mn.no
+47 992 91 084

Teamleder Saksbehandling / Eiendomsmegler

Caroline Skram By

saksbehandling@em1mn.no
+47 976 11 936

Eiendomsmegler MNEF / Oppgjørsansvarlig

Heidi Berg Torgersen

heidi.berg.torgersen@em1.no
+47 916 61 518

Eiendomsmegler / Intern support fagsystem

Mona Forsdal

mona.forsdal@em1.no
+47 476 31 299

Leder læringsarenaen/Eiendomsmegler MNEF

Monica Høyden Tvedt-Mogseth

monica.mogseth@em1.no
+47 488 88 407

Boligmarkedsanalytiker

Kjell Marius Vollan

kjell.marius.vollan@em1.no
+47 950 92 400

Eiendomsmegler

Lise Hanslien

lise.hanslien@em1.no
+47 995 76 097

Oppgjørsansvarlig

Marit Musum

marit.musum@em1.no
+47 406 08 920

Markedssjef

Marianne Marriott

marianne.marriott@em1.no
+47 992 97 322

Oppgjørsansvarlig/ Saksbehandler

Marit Skolmli

saksbehandling@em1mn.no
+47 988 61 673

Fagsjef

Morten Børge Müller

morten.muller@em1.no
+47 950 42 502

Oppgjørsansvarlig/Eiendomsmegler

Merete Eide

merete.eide@em1.no
+47 911 56 154

Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

Linda Øyahals

saksbehandling@em1mn.no
+47 957 53 957

Eiendomsmeglerfullmektig

Marie Nygård Thorbjørnsen

saksbehandling@em1mn.no
+47 936 77 783

Oppgjørsansvarlig

Linda Holmen

linda.holmen@em1.no
+47 977 78 257

Eiendomsmegler

Linda Valseth

saksbehandling@em1mn.no
+47 970 53 832

Oppgjørsansvarlig

Trude Gravbrøt

trude.gravbrot@em1.no
+47 916 61 558

Leder salg Boligmegling

Thomas Melum

thomas.melum@em1.no
+47 450 35 210

Økonomikonsulent

Trond Legran

trond.legran@em1.no
+47 950 28 590

Saksbehandler

Trine Lise Høiem

saksbehandling@em1mn.no
+47 906 45 912

Oppgjørsansvarlig

Silje Utstumo

silje.utstumo@em1.no
+47 414 03 260

Eiendomsmegler/Saksbehandler

Sveto Farstad

saksbehandling@em1mn.no
+47 970 28 875

Eiendomsmegler

Sigrid Vold

sigrid.vold@em1.no
+47 958 80 534

Regnskapssjef

Ole Jacob Storsve

ole.storsve@em1.no
+47 908 38 922

Oppgjørsansvarlig

Monica Refsnes

monica.refsnes@em1.no
+47 913 00 445

Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig Meglertjenester

Trine I Verkland Skomsvoll

trine.skomsvoll@em1.no
+47 916 61 566

Markedskoordinator

Vegard Grande

vegard.grande@em1.no
+47 414 20 460

Serviceansvarlig

Wenche Sakshaug

wenche.sakshaug@em1.no
+47 920 83 682

Eiendomsmegler

Renate Stensvold

saksbehandling@em1mn.no
+47 468 88 561

Daglig leder

Kjetil Reinsberg

kr@em1.no
+47 977 20 841

Administrativ leder / Eiendomsmegler MNEF

Rita Norvik Aksnes

rita.aksnes@em1.no
+47 976 97 208

Saksbehandler oppgjør

Kjersti Ristan

kjersti.ristan@em1.no
+47 970 59 227

Oppgjørsmedarbeider

Trond Kuldvere

trond.kuldvere@em1.no
+47 472 34 306

Saksbehandler

Sverre Hermanstad

saksbehandling@em1mn.no
+47 958 95 319

Trainee

Kristoffer Jakobsen Hokstad

kristoffer.hokstad@em1.no
+47 955 52 764