EiendomsMegler 1 Midt-Norge Administrasjon

Besøksadresse

Postboks 6054, Torgard

7434 TRONDHEIM

EiendomsMegler 1 Midt-Norge Administrasjon

Eiendomsmegler MNEF

Benedicte Sølsnæs

benedicte.solsnaes@em1.no
+47 905 95 677

Oppgjørsansvarlig/Saksbehandler/Eiendomsmegler

Anders Eggen Mogseth

anders.mogseth@em1.no
+47 994 02 232

Medhjelper i eiendomsmegling/ Saksbehandler

Anja Skjellum

anja.skjellum@em1.no
+47 915 75 873

Eiendomsmegler MNEF

Berit Fjeldahl

berit.fjeldahl@em1.no
+47 916 61 584

Eiendomsmegler

Bertil Klungerbo

bertil.klungerbo@em1.no
+47 924 14 900

Saksbehandler / Eiendomsmegler

Julie Eck-Olsen

julie.eck-olsen@em1.no
+47 926 97 844

Leder strategi og analyse

Jan Håvard Valstad

jan.havard.valstad@em1.no
+47 995 03 560

Eiendomsmegler MNEF / Oppgjørsansvarlig

Heidi Berg Torgersen

heidi.berg.torgersen@em1.no
+47 916 61 518

Leder salg og næringssegmentet

Håkon Lutdal

hakon.lutdal@em1.no
+47 951 72 716

Markedsovervåker

Børge Strand

borge.strand@em1.no
+47 930 93 588

Saksbehandler

Bjørg Janne Svenkerud

bjorg.svenkerud@em1.no
+47 982 32 949

Saksbehandler/Eiendomsmegler

Barbro Trønsdal

barbro.tronsdal@em1.no
+47 926 14 542

Fagdirektør

Børre Voll

borre.voll@em1.no
+47 468 16 000

Teamleder Saksbehandling / Eiendomsmegler

Caroline Skram By

caroline.skram.by@em1.no
+47 976 11 936

Eiendomsmegler / Jurist

Even Husby

even.husby@em1.no
+47 918 81 624

Leder produkt boligmegling

Eirik Jacobsen

eirik.jacobsen@em1.no
+47 976 97 241

Boligmarkedsanalytiker

Kjell Marius Vollan

kjell.marius.vollan@em1.no
+47 950 92 400

Eiendomsmegler/ Leder meglertjenester

Henning Spets

henning.spets@em1.no
+47 473 87 987

Saksbehandler

Hege Semb

hege.semb@em1.no
+47 926 33 084

Oppgjørsansvarlig

Ingrid Bjørgum Holgersen

ingrid.holgersen@em1.no
+47 916 61 579

Saksbehandler/Eiendomsmegler

Irena Ruzic

irena.ruzic@em1.no
+47 944 35 506

Saksbehandler/ Oppgjørsansvarlig

Karoline Johansson

karoline.johansson@em1.no
+47 992 91 084

Eiendomsmeglerfullmektig

Marie Nygård Thorbjørnsen

marie.thorbjornsen@em1.no
+47 936 77 783

Oppgjørsansvarlig

Monica Refsnes

monica.refsnes@em1.no
+47 913 00 445

Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

Linda Øyahals

linda.oyahals@em1.no
+47 957 53 957

Eiendomsmegler

Renate Stensvold

renate.stensvold@em1.no
+47 468 88 561

Daglig leder

Kjetil Reinsberg

kr@em1.no
+47 977 20 841

Administrativ leder / Eiendomsmegler MNEF

Rita Norvik Aksnes

rita.aksnes@em1.no
+47 976 97 208

Eiendomsmegler

Lise Hanslien

lise.hanslien@em1.no
+47 995 76 097

Oppgjørsansvarlig

Linda Holmen

linda.holmen@em1.no
+47 977 78 257

Eiendomsmegler

Linda Valseth

linda.valseth@em1.no
+47 970 53 832

Regnskapssjef

Ole Jacob Storsve

ole.storsve@em1.no
+47 908 38 922

Fagsjef

Morten Børge Müller

morten.muller@em1.no
+47 950 42 502

Oppgjørsansvarlig/Eiendomsmegler

Merete Eide

merete.eide@em1.no
+47 911 56 154

Eiendomsmegler / Intern support fagsystem

Mona Forsdal

mona.forsdal@em1.no
+47 476 31 299

Oppgjørsansvarlig

Marit Musum

marit.musum@em1.no
+47 406 08 920

Markedssjef

Marianne Marriott

marianne.marriott@em1.no
+47 992 97 322

Oppgjørsansvarlig/ Saksbehandler

Marit Skolmli

marit.skolmli@em1.no
+47 988 61 673

Eiendomsmegler MNEF / Fagstøtte Meglertjenester

Trine I Verkland Skomsvoll

trine.skomsvoll@em1.no
+47 916 61 566

Markedskoordinator

Vegard Grande

vegard.grande@em1.no
+47 414 20 460

Serviceansvarlig

Wenche Sakshaug

wenche.sakshaug@em1.no
+47 920 83 682

Saksbehandler/Eiendomsmeglerfullmektig

Silje Utstumo

silje.utstumo@em1.no
+47 414 03 260

Eiendomsmegler/Saksbehandler

Sveto Farstad

sveto.farstad@em1.no
+47 970 28 875

Eiendomsmegler

Sigrid Vold

sigrid.vold@em1.no
+47 958 80 534

Leder salg Boligmegling

Thomas Melum

thomas.melum@em1.no
+47 450 35 210

Økonomikonsulent

Trond Legran

trond.legran@em1.no
+47 950 28 590

Saksbehandler

Trine Lise Høiem

trine.lise.hoiem@em1.no
+47 906 45 912

Leder økonomi

Evy Heia

evy.heia@em1.no
+47 977 57 938

Oppgjørsansvarlig

Trude Gravbrøt

trude.gravbrot@em1.no
+47 916 61 558

Oppgjørsmedarbeider

Trond Kuldvere

trond.kuldvere@em1.no
+47 472 34 306

Saksbehandler

Sverre Hermanstad

sverre.hermanstad@em1.no
+47 958 95 319

Saksbehandler oppgjør

Kjersti Ristan

kjersti.ristan@em1.no
+47 970 59 227